Witamy w systemie rekrutacji na studia AEH
Kierunek studiów:
Politologia
Rodzaj studiów:
I stopnia
Twoja preferowana specjalizacja: ?
Dziennikarstwo
Tryb studiów:
Niewybrana promocja lub tryb studiów

Wybierz promocję
Studia 2021/2022
Zapisz się na studia do końca lipca, a otrzymasz 10% rabatu na cały tok studiów i nie zaplacisz za wpisowe! Kandydaci, którzy opłacą pierwszą ratę czesnego w ciągu miesiąca od rejestracji, zostaną zwolnieni z opłaty wpisowego - 500 zł oraz otrzymają 10% rabatu na cały okres studiów.
Drugi kierunek 2021/2022
Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na drugi kierunek, wpisowe 0 zł!!!
Absolwent Studia 2021/2022
Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej
Przenieś się do AEH
Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku po przeniesieniu sie do AEH oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.
Wznowienie studiów na AEH
Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku wznowienia studiów oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.