Wybierz okres studiów

Wybierz tryb studiów

Wybierz liczbę języków obcych

Email


KLAUZULA INFORMACYJNA dla osób rekrutujących się na studia w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Wybierz promocję

Studia 2024/2025 (zniżka 500 zł opłaty administracyjnej)
Zapisz się do końca miesiąca i skorzystaj z dofinansowania 500 zł na pierwszy rok studiów! Kandydaci, którzy dokonają zgłoszenia do końca miesiąca i opłacą czesne, zostaną zwolnieni z opłaty administracyjnej.
Przenieś się do AEH
Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok na który się przenosi. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.
Wznowienie studiów na AEH
Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok od którego zaczyna wznawiać studia. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.
Absolwent Studia 2024/2025
Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty administracyjnej.
50% na drugi kierunek
Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na tańszy kierunek, a także 500zł dofinansowania na opłatę administracyjną!
Dla absolwentów TE Vizja
Absolwenci szkół Towarzystwa Edukacyjnego Vizja otrzymują 30% zniżki na wszystkie lata studiów i zostają zwolnieni z opłaty wpisowej.